4.Tradiční turnaj v Hronově - na online kameře!! - výsledky

22.12.2013 17:33

Turnaj v Hronově skončil zklamáním, jeli jsme sem pro medaili. Ta ovšem visela letos trochu výš než byli kluci ochotni obětovat. Hráli jsme sice na všech 14 lidí, ale i tak se lepší umístění dalo uhrát... Nedá se nic dělat, život jde dál. Kluci ale museli slyšet ze slov trenérů výtku, že s koncem minihokeje končí i ohleduplnost vůči neochotě některých jedinců se přizopůsobit kolektivu a především vydat ze sebe své maximum...

Výsledkem je tedy nepopulární 4.místo.

V základní skupině jsme prohráli s domácími 2:4 a porazili 9:3 Spartu B a 4:2 Hradec Králové.

Ve finálové skupině jsme prohráli s pozdějším vítězem turnaje Výběr Prahy 7:11 a pak v přímém souboji o bronz se Spartou Praha A 1:3.

Přísnější měřítko snese z hráčů pouze první lajna, ostatní zůstali pozadu za svými možnostmi...

Přijali jsme pozvání na vánoční turnaj do Hronova, kde se bude hrát v zrekonstruované hale. Bude to poslední akce v minihokeji a jsme zváni do nových prostor nové restaurace s výhledem na ledovou plochu.

Pokud někdo z rodičů či prarodičů nebude přítomen má možnost sledovat turnaj na kameře:

193.138.154.102
user: uzivatel
password: 54321

Systém turnaje: Skupina A a Skupina B každý s každým. Finálová skupina A 1-2 - skupina B 1-2 zápas ze základní části se počítá - hraje se o 1-4 místo. Umístění o 5-8 místo stejně. KAždé družstvo hraje 5 utkání.

Oběd: Kuřecí vývar s nudlemi, Kuřecí plátek rýže, nápoj - cena 85,-- Kč přímo na ZS s výhledem na ledovou plochu.